Înapoi la meciurile care urmează
15:00
Ath Madrid
LevanteAth Madrid
13,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,9
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,4, interval 20–35, +11% față de ligă
Total estimat 27,4, interval 20–35, +11% față de ligă
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
5,1
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,2, interval 6–15, +19% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +19% față de ligă
4,1
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,0
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,1, interval 5–13, −5% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,1, interval 5–13, −5% față de ligă fără părere la 9,5
9,9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,0
SUB 24,5 încredere puternică
Total estimat 21,9, interval 16–28, −12% față de ligă
Total estimat 21,9, interval 16–28, −12% față de ligă
1,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
1,9
SUB 4,5 încredere modestă
Total estimat 3,2, interval 1–6, −28% față de ligă
Total estimat 3,2, interval 1–6, −28% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,4, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 25,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 26,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,18 |
| 27,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 28,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 29,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,06 |
| 9,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,82 |
| 11,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 12,5 | 24% | 4,15 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 8,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 9,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,75 |
| 10,5 | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
| 11,5 | 22% | 4,49 | 78% | 1,29 |
Faulturi total estimat 21,9, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,05 |
| 20,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 21,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,05 |
| 22,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 23,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 81% | 1,24 | 19% | 5,25 |
| 2,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 3,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 4,5 | 22% | 4,52 | 78% | 1,28 |
| 5,5 | 11% | 9,03 | 89% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Levante
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 5,7
- Cornere
- 3,9 / 5,1
- Faulturi
- 9,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Ath Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 11,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,5
- Cornere
- 6,3 / 3,4
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –