Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Espanol
VillarrealEspanol
15,8
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,2
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,0, interval 20–35, +10% față de ligă
Total estimat 27,0, interval 20–35, +10% față de ligă
6,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,6
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,9, interval 6–14, +16% față de ligă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +16% față de ligă
6,7
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
2,9
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 6–14, +0% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 6–14, +0% față de ligă fără părere la 9,5
10,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
14,2
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,7, interval 18–32, −1% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,7, interval 18–32, −1% față de ligă fără părere la 24,5
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,5
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,2, interval 2–7, −3% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,2, interval 2–7, −3% față de ligă fără părere la 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,0, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 25,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 26,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 27,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 28,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 29,5 | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,10 |
| 8,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,80 |
| 9,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 10,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 11,5 | 31% | 3,24 | 69% | 1,45 |
Cornere total estimat 9,6, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,60 |
| 8,5 | 60% | 1,65 | 40% | 2,53 |
| 9,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 10,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
| 11,5 | 27% | 3,65 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 24,7, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 23,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 24,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 25,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,75 |
| 26,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,47 |
| 3,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,50 |
| 4,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 5,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
| 6,5 | 15% | 6,80 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Villarreal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,2 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,1
- Cornere
- 6,8 / 4,5
- Faulturi
- 10,1 / 12,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Espanol
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 5,2
- Cornere
- 2,2 / 5,1
- Faulturi
- 15,9 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,8 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –