Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Osasuna
SevillaOsasuna
13,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,4
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,8, interval 17–31, −3% față de ligă
Total estimat 23,8, interval 17–31, −3% față de ligă
4,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,4, interval 5–12, −2% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,4, interval 5–12, −2% față de ligă fără părere la 8,5
4,3
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,3
SUB 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 7,6, interval 4–11, −21% față de ligă
Total estimat 7,6, interval 4–11, −21% față de ligă
14,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
13,7
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,9, interval 21–35, +12% față de ligă
Total estimat 27,9, interval 21–35, +12% față de ligă
2,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,2
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,3, interval 2–7, −1% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,3, interval 2–7, −1% față de ligă fără părere la 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 23,8, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 22,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 23,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 24,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 25,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,4, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,50 |
| 7,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 8,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 9,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 10,5 | 24% | 4,25 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 7,6, interval 4–11
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,98 |
| 6,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 7,5 | 48% | 2,06 | 52% | 1,94 |
| 8,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
| 9,5 | 24% | 4,10 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 27,9, interval 21–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,72 |
| 25,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 26,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 27,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 28,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 29,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,72 |
| 3,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 4,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 5,5 | 28% | 3,58 | 72% | 1,39 |
| 6,5 | 16% | 6,35 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Sevilla
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,1
- Cornere
- 3,2 / 3,8
- Faulturi
- 15,6 / 13,0
- Cartonașe galbene
- 2,9 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Osasuna
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,2 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,0
- Cornere
- 3,8 / 4,4
- Faulturi
- 14,1 / 13,2
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –