Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Real Madrid
BarcelonaReal Madrid
18,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,1
PESTE 24,5 încredere foarte puternică
Total estimat 29,1, interval 21–37, +18% față de ligă
Total estimat 29,1, interval 21–37, +18% față de ligă
6,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,2
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,1, interval 7–16, +30% față de ligă
Total estimat 11,1, interval 7–16, +30% față de ligă
6,3
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,1
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +8% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +8% față de ligă
12,0
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
9,4
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 21,4, interval 15–28, −15% față de ligă
Total estimat 21,4, interval 15–28, −15% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
1,9
SUB 4,5 încredere slabă
Total estimat 3,7, interval 1–6, −16% față de ligă
Total estimat 3,7, interval 1–6, −16% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,1, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,59 |
| 27,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 28,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 29,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 30,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 31,5 | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,1, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 9,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 10,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 11,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 12,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
| 13,5 | 24% | 4,15 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 9,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,40 |
| 10,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,87 |
| 11,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 12,5 | 26% | 3,86 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 21,4, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 20,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 21,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 22,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 23,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,47 |
| 2,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 3,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,98 |
| 4,5 | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
| 5,5 | 18% | 5,53 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Barcelona
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,9 / 8,1
- Șuturi pe poartă
- 7,9 / 3,1
- Cornere
- 7,5 / 3,1
- Faulturi
- 9,1 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Real Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,8 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 6,6 / 4,3
- Cornere
- 6,3 / 3,7
- Faulturi
- 8,5 / 15,1
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –