Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Levante
SociedadLevante
15,0
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,9
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,8, interval 20–36, +13% față de ligă
Total estimat 27,8, interval 20–36, +13% față de ligă
5,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,8
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,7, interval 6–15, +25% față de ligă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +25% față de ligă
6,6
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,7
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +7% față de ligă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +7% față de ligă
12,3
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,2
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 22,5, interval 16–29, −10% față de ligă
Total estimat 22,5, interval 16–29, −10% față de ligă
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,0
SUB 4,5 încredere slabă
Total estimat 3,8, interval 1–7, −13% față de ligă
Total estimat 3,8, interval 1–7, −13% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,8, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,39 |
| 25,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 26,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 27,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 28,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 29,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 9,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 10,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 11,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 12,5 | 29% | 3,47 | 71% | 1,40 |
Cornere total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,14 |
| 9,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 10,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 11,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 12,5 | 25% | 4,07 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 21,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,27 |
| 22,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 23,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 24,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,14 |
| 2,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,61 |
| 3,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 4,5 | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
| 5,5 | 20% | 5,03 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Sociedad
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 6,4
- Cornere
- 6,6 / 4,5
- Faulturi
- 13,1 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Levante
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 5,7
- Cornere
- 3,9 / 5,1
- Faulturi
- 9,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –