Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Everton
NewcastleEverton
14,6
Șuturimedia ligii: 25,4 pe meci
14,3
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,9, interval 21–37, +14% față de ligă
Total estimat 28,9, interval 21–37, +14% față de ligă
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
5,0
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +13% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +13% față de ligă
5,2
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
4,8
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,9, interval 6–14, +0% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,9, interval 6–14, +0% față de ligă fără părere la 9,5
10,6
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,2
Fără părere la 21,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 21,8, interval 16–28, −0% față de ligă fără părere la 21,5
Total estimat 21,8, interval 16–28, −0% față de ligă fără părere la 21,5
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,4
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, +7% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, +7% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,9, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 77% | 1,29 | 23% | 4,41 |
| 26,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 27,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 28,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 29,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 30,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,05 |
| 8,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 9,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 10,5 | 38% | 2,60 | 62% | 1,63 |
| 11,5 | 28% | 3,57 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,96 |
| 8,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 9,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 10,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 11,5 | 30% | 3,28 | 70% | 1,44 |
Faulturi total estimat 21,8, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 20,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 21,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 22,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,75 |
| 23,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,42 |
| 2,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,96 |
| 3,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 4,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 22% | 4,52 | 78% | 1,28 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Newcastle
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 17,3
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 5,8
- Cornere
- 4,6 / 5,1
- Faulturi
- 10,6 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Everton
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,0 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 4,4
- Cornere
- 5,1 / 5,1
- Faulturi
- 9,8 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –