Înapoi la meciurile care urmează
18:30
Arsenal
LiverpoolArsenal
13,3
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
12,1
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,4, interval 18–33, −0% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,4, interval 18–33, −0% față de ligă fără părere la 25,5
4,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,4
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,5, interval 5–12, −1% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,5, interval 5–12, −1% față de ligă fără părere la 8,5
4,7
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
3,7
SUB 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 8,4, interval 5–13, −15% față de ligă
Total estimat 8,4, interval 5–13, −15% față de ligă
13,5
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,1
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 24,6, interval 18–31, +13% față de ligă
Total estimat 24,6, interval 18–31, +13% față de ligă
2,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,1
PESTE 3,5 încredere modestă
Total estimat 4,4, interval 2–7, +18% față de ligă
Total estimat 4,4, interval 2–7, +18% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,4, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 24,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 25,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 26,5 | 41% | 2,47 | 59% | 1,68 |
| 27,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,5, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,34 | 26% | 3,92 |
| 7,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 8,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 9,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 10,5 | 24% | 4,13 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 8,4, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 7,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 8,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 9,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
| 10,5 | 24% | 4,18 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 24,6, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 23,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 24,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 25,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 26,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 4,4, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 80% | 1,25 | 20% | 5,07 |
| 3,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 4,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 5,5 | 29% | 3,43 | 71% | 1,41 |
| 6,5 | 17% | 5,91 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Liverpool
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,0 / 12,2
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 4,2
- Cornere
- 5,5 / 3,9
- Faulturi
- 13,0 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Arsenal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 9,6
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 2,6
- Cornere
- 4,0 / 3,4
- Faulturi
- 10,1 / 14,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,9
- Ofsaiduri
- – / –