Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Fulham
Aston VillaFulham
13,9
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
13,5
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 27,4, interval 20–35, +8% față de ligă
Total estimat 27,4, interval 20–35, +8% față de ligă
4,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,2
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,9, interval 5–13, +3% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,9, interval 5–13, +3% față de ligă fără părere la 8,5
4,3
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
5,2
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,5, interval 5–14, −5% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,5, interval 5–14, −5% față de ligă fără părere la 9,5
9,8
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,8
Fără părere la 21,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 21,6, interval 15–28, −1% față de ligă fără părere la 21,5
Total estimat 21,6, interval 15–28, −1% față de ligă fără părere la 21,5
1,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,4
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,4, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 25,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 26,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 27,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 28,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 29,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,9, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,58 |
| 7,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,94 |
| 8,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 9,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 10,5 | 29% | 3,41 | 71% | 1,41 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,41 |
| 8,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 9,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
| 11,5 | 25% | 3,95 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 21,6, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 20,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,34 |
| 21,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 22,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 23,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,41 |
| 2,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,25 |
| 3,5 | 48% | 2,06 | 52% | 1,94 |
| 4,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,43 |
| 5,5 | 17% | 6,05 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Aston Villa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,9
- Cornere
- 3,8 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Fulham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,8
- Cornere
- 6,0 / 4,2
- Faulturi
- 10,5 / 10,2
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –