Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Crystal Palace
TottenhamCrystal Palace
16,6
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
10,9
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 27,5, interval 20–35, +8% față de ligă
Total estimat 27,5, interval 20–35, +8% față de ligă
4,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,7, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,7, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
7,2
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
3,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +6% față de ligă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +6% față de ligă
11,6
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,7
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,4, interval 16–29, +2% față de ligă
Total estimat 22,4, interval 16–29, +2% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,5, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,13 |
| 25,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 26,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 27,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 28,5 | 41% | 2,41 | 59% | 1,71 |
| 29,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,12 |
| 7,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 8,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 9,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
| 10,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
Cornere total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,39 |
| 9,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 10,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 11,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
| 12,5 | 28% | 3,59 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 22,4, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 21,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 22,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 23,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 24,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,46 |
| 2,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 3,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 4,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
| 5,5 | 17% | 5,91 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Tottenham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,9 / 12,1
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 3,7
- Cornere
- 7,1 / 3,9
- Faulturi
- 13,9 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Crystal Palace
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,4
- Cornere
- 3,3 / 6,4
- Faulturi
- 8,5 / 10,0
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –