Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Nott'm Forest
BrentfordNott'm Forest
15,5
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
14,7
PESTE 25,5 încredere foarte puternică
Total estimat 30,2, interval 22–38, +18% față de ligă
Total estimat 30,2, interval 22–38, +18% față de ligă
4,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,6
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +6% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +6% față de ligă
4,7
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
4,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,4, interval 5–14, −5% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,4, interval 5–14, −5% față de ligă fără părere la 9,5
12,1
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,9
PESTE 21,5 încredere modestă
Total estimat 23,0, interval 17–30, +5% față de ligă
Total estimat 23,0, interval 17–30, +5% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,3
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +10% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +10% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 30,2, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,86 |
| 28,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 29,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 30,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 31,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 32,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,25 |
| 8,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,29 |
| 9,5 | 44% | 2,30 | 56% | 1,77 |
| 10,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 22% | 4,52 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 8,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 9,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 10,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 4,01 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 23,0, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 22,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 23,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 24,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 25,5 | 30% | 3,34 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 77% | 1,31 | 23% | 4,26 |
| 3,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,40 |
| 4,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 5,5 | 24% | 4,16 | 76% | 1,32 |
| 6,5 | 13% | 7,47 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Brentford
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,8 / 16,5
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 5,7
- Cornere
- 3,9 / 6,1
- Faulturi
- 13,4 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Nott'm Forest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,5 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,5
- Cornere
- 4,0 / 4,9
- Faulturi
- 12,7 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –