Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Ipswich
HullIpswich
14,0
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
12,2
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,1, interval 19–34, +3% față de ligă
Total estimat 26,1, interval 19–34, +3% față de ligă
4,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,2
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,0, interval 5–13, +4% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,0, interval 5–13, +4% față de ligă fără părere la 8,5
4,4
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
4,4
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −12% față de ligă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −12% față de ligă
10,3
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
9,0
SUB 21,5 încredere puternică
Total estimat 19,4, interval 14–25, −11% față de ligă
Total estimat 19,4, interval 14–25, −11% față de ligă
2,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,3
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–7, +2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–7, +2% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,1, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,48 |
| 25,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 26,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 27,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 28,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,67 |
| 7,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 8,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 9,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 10,5 | 30% | 3,36 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,94 |
| 7,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 8,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 9,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 28% | 3,58 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 19,4, interval 14–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 18,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 19,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 20,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 21,5 | 30% | 3,29 | 70% | 1,44 |
| 22,5 | 24% | 4,21 | 76% | 1,31 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,20 |
| 2,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,60 |
| 3,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 4,5 | 34% | 2,98 | 66% | 1,51 |
| 5,5 | 19% | 5,19 | 81% | 1,24 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Hull
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,7
- Cornere
- 4,0 / 6,0
- Faulturi
- 10,8 / 6,7
- Cartonașe galbene
- 3,2 / 0,7
- Ofsaiduri
- – / –
Ipswich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 14,1
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,0
- Cornere
- 3,4 / 4,2
- Faulturi
- 10,9 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –