Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Sunderland
CoventrySunderland
12,1
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
14,1
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +3% față de ligă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +3% față de ligă
3,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,0
SUB 8,5 încredere modestă
Total estimat 7,7, interval 4–11, −11% față de ligă
Total estimat 7,7, interval 4–11, −11% față de ligă
4,5
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
4,4
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,9, interval 5–13, −10% față de ligă
Total estimat 8,9, interval 5–13, −10% față de ligă
11,8
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,5
PESTE 21,5 încredere modestă
Total estimat 23,3, interval 17–30, +7% față de ligă
Total estimat 23,3, interval 17–30, +7% față de ligă
1,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,9
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 3,0, interval 1–5, −21% față de ligă
Total estimat 3,0, interval 1–5, −21% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,2, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 25,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 26,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 27,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 28,5 | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,7, interval 4–11
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 77% | 1,29 | 23% | 4,41 |
| 6,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 7,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,03 |
| 8,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,59 |
| 9,5 | 25% | 4,00 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 8,9, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,34 |
| 7,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,82 |
| 8,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,06 |
| 9,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,65 |
| 10,5 | 29% | 3,43 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 23,3, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 22,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 23,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 24,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,64 |
| 25,5 | 32% | 3,15 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 3,0, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 94% | 1,07 | 6% | 16,03 |
| 1,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,68 |
| 2,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,30 |
| 3,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
| 4,5 | 19% | 5,36 | 81% | 1,23 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Coventry
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,0 / 17,7
- Șuturi pe poartă
- 3,7 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 0,8 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Sunderland
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 12,4
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 3,3
- Cornere
- 4,6 / 4,8
- Faulturi
- 12,0 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –