Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Leeds
BournemouthLeeds
14,9
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
10,8
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,7, interval 19–33, +1% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,7, interval 19–33, +1% față de ligă fără părere la 25,5
5,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,8, interval 5–13, +1% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,8, interval 5–13, +1% față de ligă fără părere la 8,5
5,4
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
4,3
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,7, interval 6–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,7, interval 6–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
12,1
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
12,0
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 24,0, interval 18–31, +10% față de ligă
Total estimat 24,0, interval 18–31, +10% față de ligă
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,0
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +10% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +10% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,7, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 24,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 25,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 26,5 | 44% | 2,30 | 56% | 1,77 |
| 27,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,18 |
| 7,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 8,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 9,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 27% | 3,69 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,65 |
| 8,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 9,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 10,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
| 11,5 | 28% | 3,55 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 24,0, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,48 |
| 23,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 24,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 25,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,59 |
| 26,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,25 |
| 3,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 4,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 5,5 | 24% | 4,17 | 76% | 1,32 |
| 6,5 | 13% | 7,49 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Bournemouth
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 11,4
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,9
- Cornere
- 4,7 / 4,8
- Faulturi
- 12,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Leeds
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 5,0
- Cornere
- 4,4 / 5,4
- Faulturi
- 11,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –