Înapoi la meciurile care urmează
14:30
Man United
ChelseaMan United
13,3
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
14,6
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 27,8, interval 20–36, +9% față de ligă
Total estimat 27,8, interval 20–36, +9% față de ligă
4,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,8
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,3, interval 5–13, +8% față de ligă
Total estimat 9,3, interval 5–13, +8% față de ligă
5,0
Corneremedia ligii: 9,9 pe meci
5,2
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +3% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +3% față de ligă
10,3
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
12,3
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,5, interval 16–29, +3% față de ligă
Total estimat 22,5, interval 16–29, +3% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,5
PESTE 3,5 încredere modestă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +16% față de ligă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +16% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,8, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,42 |
| 25,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 26,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 27,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 28,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 29,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,44 |
| 8,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 9,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 10,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 11,5 | 24% | 4,22 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,06 |
| 9,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 10,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 11,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
| 12,5 | 24% | 4,17 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 21,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 22,5 | 48% | 2,06 | 52% | 1,94 |
| 23,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 24,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,78 |
| 3,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 4,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 5,5 | 28% | 3,62 | 72% | 1,38 |
| 6,5 | 15% | 6,52 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Chelsea
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 12,4
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,8
- Cornere
- 5,6 / 5,0
- Faulturi
- 10,8 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 2,7
- Ofsaiduri
- – / –
Man United
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,7
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 4,1
- Cornere
- 6,1 / 3,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –