3–3
Sevilla
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start, puse lângă ce s-a întâmplat.
LevanteSevilla
14,0real 20
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
real 1810,9
Total estimat 24,9, interval 18–32, +1% față de ligă, real 38
Model de bază: 24,9 (folosit); Gbm v1: 25,9; Gbm v2: 24,5; Gbm s1 (șuturi): 23,9
4,9real 8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 54,2
Total estimat 9,1, interval 5–13, +7% față de ligă, real 13
5,0real 5
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 23,7
Total estimat 8,6, interval 5–13, −10% față de ligă, real 7
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm v1: 9,1; Gbm v2: 9,2
11,9real 7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1713,6
Total estimat 25,4, interval 19–32, +2% față de ligă, real 24
Model de bază: 24,8; Gbm v1: 25,4 (folosit); Gbm v2: 26,0
2,1real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 42,2
Total estimat 4,3, interval 2–7, −3% față de ligă, real 6
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 24,9, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 23,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 24,5 peste | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 25,5 peste | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 26,5 peste | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 67% | 1,48 | 33% | 3,08 |
| 8,5 peste | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 9,5 peste | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 10,5 peste | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
| 11,5 peste | 23% | 4,42 | 77% | 1,29 |
Cornere total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,74 |
| 7,5 sub | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 8,5 sub | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 9,5 sub | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 10,5 sub | 26% | 3,87 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 25,4, interval 19–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 70% | 1,43 | 30% | 3,32 |
| 23,5 peste | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 24,5 sub | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 25,5 sub | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 26,5 sub | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 27,5 sub | 34% | 2,94 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 77% | 1,29 | 23% | 4,43 |
| 3,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 4,5 peste | 42% | 2,40 | 58% | 1,72 |
| 5,5 peste | 27% | 3,69 | 73% | 1,37 |
| 6,5 sub | 16% | 6,31 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Levante
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 13,3
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 5,5
- Cornere
- 4,9 / 5,0
- Faulturi
- 9,9 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Sevilla
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,3 / 10,9
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 3,7
- Cornere
- 3,4 / 3,9
- Faulturi
- 14,8 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 2,6 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –