2–2
Valencia
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
SantanderValencia
13,1real 20
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
real 1012,6
Total estimat 25,7, interval 19–33, +4% față de ligă, real 30
Model de bază: 25,7 (folosit); Gbm v1: 25,6; Gbm v2: 25,5; Gbm s1 (șuturi): 25,4
4,7real 11
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 24,6
Total estimat 9,3, interval 5–14, +9% față de ligă, real 13
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,4
4,6real 8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 36,0
Total estimat 10,5, interval 6–15, +9% față de ligă, real 11
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm v1: 11,0; Gbm v2: 10,6
12,7real 15
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1013,6
Total estimat 26,3, interval 19–33, +5% față de ligă, real 25
Model de bază: 25,5; Gbm v1: 26,3 (folosit); Gbm v2: 26,2
1,9real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 32,3
Total estimat 4,3, interval 2–7, −4% față de ligă, real 6
Model de bază: 4,3; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,7, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 24,5 peste | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 25,5 peste | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 26,5 peste | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 27,5 peste | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 8,5 peste | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 9,5 peste | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 10,5 peste | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
| 11,5 peste | 24% | 4,16 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,37 |
| 9,5 peste | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 10,5 peste | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 11,5 sub | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 12,5 sub | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 26,3, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 76% | 1,32 | 24% | 4,17 |
| 24,5 peste | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 25,5 sub | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 26,5 sub | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 27,5 sub | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 28,5 sub | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 77% | 1,29 | 23% | 4,42 |
| 3,5 peste | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 4,5 peste | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 5,5 peste | 27% | 3,70 | 73% | 1,37 |
| 6,5 sub | 16% | 6,33 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Santander
Media ultimelor 7 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,3 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 7,3
- Cornere
- 4,3 / 9,1
- Faulturi
- 14,3 / 14,6
- Cartonașe galbene
- 2,6 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Valencia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 3,4 / 4,3
- Cornere
- 4,5 / 3,8
- Faulturi
- 10,5 / 11,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –