5–2
Osasuna
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
BetisOsasuna
15,1real 20
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 1112,1
Total estimat 27,1, interval 20–35, +10% față de ligă, real 31
Model de bază: 27,1 (folosit); Gbm v1: 27,4; Gbm v2: 26,9; Gbm s1 (șuturi): 26,9
5,6real 7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 54,5
Total estimat 10,1, interval 6–15, +18% față de ligă, real 12
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,4
5,0real 8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 44,6
Total estimat 9,6, interval 6–14, +0% față de ligă, real 12
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm v1: 9,9; Gbm v2: 10,0
10,5real 11
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1313,3
Total estimat 23,9, interval 17–31, −5% față de ligă, real 24
Model de bază: 24,4; Gbm v1: 23,9 (folosit); Gbm v2: 23,7
1,6real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 52,3
Total estimat 3,9, interval 1–7, −11% față de ligă, real 7
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 3,9 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,1, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 25,5 peste | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 26,5 peste | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 27,5 peste | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 28,5 peste | 40% | 2,53 | 60% | 1,66 |
| 29,5 peste | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 9,5 peste | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 10,5 peste | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 11,5 peste | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 12,5 sub | 24% | 4,25 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,6, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 72% | 1,38 | 28% | 3,62 |
| 8,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 9,5 peste | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 10,5 peste | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
| 11,5 peste | 28% | 3,62 | 72% | 1,38 |
Faulturi total estimat 23,9, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 peste | 67% | 1,49 | 33% | 3,03 |
| 22,5 peste | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 23,5 peste | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 24,5 sub | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 25,5 sub | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 88% | 1,13 | 12% | 8,55 |
| 2,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,72 |
| 3,5 peste | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 4,5 peste | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
| 5,5 peste | 21% | 4,73 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Betis
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,3 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 5,9
- Cornere
- 4,9 / 6,4
- Faulturi
- 10,3 / 10,8
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Osasuna
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,4 / 10,8
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 3,7
- Cornere
- 4,2 / 4,0
- Faulturi
- 14,3 / 13,3
- Cartonașe galbene
- 2,6 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –