3–2
La Coruna
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
SociedadLa Coruna
13,7real 12
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 2112,0
Total estimat 25,7, interval 19–33, +4% față de ligă, real 33
Model de bază: 25,7 (folosit); Gbm v1: 26,0; Gbm v2: 26,1; Gbm s1 (șuturi): 26,2
5,1real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,5 pe meci
real 74,3
Total estimat 9,4, interval 5–14, +10% față de ligă, real 11
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,5
6,5real 7
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 103,9
Total estimat 10,4, interval 6–15, +8% față de ligă, real 17
Model de bază: 10,4 (folosit); Gbm v1: 10,3; Gbm v2: 10,1
12,1real 14
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1311,6
Total estimat 23,7, interval 17–30, −5% față de ligă, real 27
Model de bază: 24,2; Gbm v1: 23,7 (folosit); Gbm v2: 23,6
2,0real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 22,1
Total estimat 4,1, interval 1–7, −7% față de ligă, real 3
Model de bază: 4,5; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 4,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,7, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 24,5 peste | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 25,5 peste | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 26,5 peste | 43% | 2,31 | 57% | 1,77 |
| 27,5 peste | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 8,5 peste | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 9,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 10,5 peste | 34% | 2,90 | 66% | 1,53 |
| 11,5 sub | 24% | 4,12 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 70% | 1,44 | 30% | 3,30 |
| 9,5 peste | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 10,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 11,5 peste | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
| 12,5 peste | 26% | 3,90 | 74% | 1,34 |
Faulturi total estimat 23,7, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 peste | 66% | 1,53 | 34% | 2,90 |
| 22,5 peste | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 23,5 peste | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 24,5 peste | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 25,5 peste | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 75% | 1,34 | 25% | 3,97 |
| 3,5 sub | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 4,5 sub | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 5,5 sub | 24% | 4,16 | 76% | 1,32 |
| 6,5 sub | 14% | 7,30 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Sociedad
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 17,0
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 6,1
- Cornere
- 6,2 / 4,1
- Faulturi
- 13,6 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 2,9 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
La Coruna
Media ultimelor 7 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,1 / 12,9
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 4,4
- Cornere
- 4,9 / 5,3
- Faulturi
- 12,4 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –