0–0
Celta
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
ElcheCelta
13,2real 13
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 710,4
Total estimat 23,6, interval 17–31, −4% față de ligă, real 20
Model de bază: 23,6 (folosit); Gbm v1: 23,7; Gbm v2: 23,6; Gbm s1 (șuturi): 23,7
4,9real 2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 03,6
Total estimat 8,5, interval 5–13, −0% față de ligă, real 2
Model de bază: 8,5 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,2
4,6real 5
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 23,1
Total estimat 7,7, interval 4–12, −20% față de ligă, real 7
Model de bază: 7,7 (folosit); Gbm v1: 8,9; Gbm v2: 8,8
14,4real 19
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 2112,6
Total estimat 27,0, interval 20–34, +8% față de ligă, real 40
Model de bază: 26,2; Gbm v1: 27,0 (folosit); Gbm v2: 26,6
2,3real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 32,1
Total estimat 4,4, interval 2–7, −0% față de ligă, real 4
Model de bază: 4,2; Gbm v1: 4,4 (folosit); Gbm v2: 4,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 23,6, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 sub | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 22,5 sub | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 23,5 sub | 49% | 2,05 | 51% | 1,96 |
| 24,5 sub | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 25,5 sub | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,5, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 sub | 73% | 1,38 | 27% | 3,67 |
| 7,5 sub | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 8,5 sub | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 9,5 sub | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 10,5 sub | 24% | 4,09 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 7,7, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 peste | 77% | 1,30 | 23% | 4,32 |
| 6,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 7,5 sub | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 8,5 sub | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 9,5 sub | 26% | 3,90 | 74% | 1,34 |
Faulturi total estimat 27,0, interval 20–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 80% | 1,25 | 20% | 5,02 |
| 25,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 26,5 peste | 53% | 1,90 | 47% | 2,12 |
| 27,5 peste | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 28,5 peste | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 29,5 peste | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 4,4, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 79% | 1,27 | 21% | 4,75 |
| 3,5 peste | 62% | 1,60 | 38% | 2,65 |
| 4,5 sub | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 5,5 sub | 29% | 3,42 | 71% | 1,41 |
| 6,5 sub | 17% | 5,86 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Elche
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,0 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,0
- Faulturi
- 14,6 / 13,6
- Cartonașe galbene
- 2,7 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Celta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,8 / 13,7
- Șuturi pe poartă
- 3,7 / 4,5
- Cornere
- 3,1 / 4,5
- Faulturi
- 10,4 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –