1–0
Villarreal
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
Real MadridVillarreal
16,9real 11
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 1511,7
Total estimat 28,5, interval 21–36, +16% față de ligă, real 26
Model de bază: 28,5 (folosit); Gbm v1: 29,2; Gbm v2: 29,3; Gbm s1 (șuturi): 29,2
6,3real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 44,3
Total estimat 10,6, interval 6–15, +24% față de ligă, real 8
Model de bază: 10,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,4
5,5real 9
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 34,8
Total estimat 10,3, interval 6–15, +7% față de ligă, real 12
Model de bază: 10,3 (folosit); Gbm v1: 10,2; Gbm v2: 10,4
9,5real 8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1311,9
Total estimat 21,4, interval 15–28, −14% față de ligă, real 21
Model de bază: 22,9; Gbm v1: 21,4 (folosit); Gbm v2: 20,4
1,1real 5
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 21,7
Total estimat 2,9, interval 1–5, −34% față de ligă, real 7
Model de bază: 3,4; Gbm v1: 2,9 (folosit); Gbm v2: 2,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,5, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 75% | 1,33 | 25% | 4,04 |
| 26,5 sub | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 27,5 sub | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 28,5 sub | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 29,5 sub | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 30,5 sub | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 71% | 1,40 | 29% | 3,48 |
| 9,5 sub | 61% | 1,64 | 39% | 2,55 |
| 10,5 sub | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 11,5 sub | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 12,5 sub | 28% | 3,52 | 72% | 1,40 |
Cornere total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 69% | 1,45 | 31% | 3,22 |
| 9,5 peste | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 10,5 peste | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 11,5 peste | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 12,5 sub | 25% | 3,98 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 21,4, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 peste | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 20,5 peste | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 21,5 sub | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 22,5 sub | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 23,5 sub | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 2,9, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 93% | 1,07 | 7% | 14,96 |
| 1,5 peste | 77% | 1,30 | 23% | 4,29 |
| 2,5 peste | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 3,5 peste | 33% | 3,02 | 67% | 1,49 |
| 4,5 peste | 17% | 5,77 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Real Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,6 / 12,0
- Șuturi pe poartă
- 6,9 / 4,0
- Cornere
- 5,8 / 3,9
- Faulturi
- 8,4 / 15,2
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Villarreal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,2
- Cornere
- 7,1 / 4,0
- Faulturi
- 9,9 / 12,3
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –