3–0
Getafe
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
BarcelonaGetafe
17,1real 23
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 48,2
Total estimat 25,2, interval 18–33, +2% față de ligă, real 27
Model de bază: 25,2 (folosit); Gbm v1: 26,6; Gbm v2: 26,1; Gbm s1 (șuturi): 26,3
6,3real 8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 12,6
Total estimat 8,9, interval 5–13, +4% față de ligă, real 9
Model de bază: 8,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,6
6,6real 9
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 23,0
Total estimat 9,6, interval 6–14, −0% față de ligă, real 11
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,7
10,5real 9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1111,4
Total estimat 21,9, interval 16–28, −12% față de ligă, real 20
Model de bază: 24,9; Gbm v1: 21,9 (folosit); Gbm v2: 22,4
1,2real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 41,6
Total estimat 2,8, interval 1–5, −36% față de ligă, real 6
Model de bază: 3,7; Gbm v1: 2,8 (folosit); Gbm v2: 3,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,2, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 24,5 peste | 54% | 1,87 | 46% | 2,16 |
| 25,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 26,5 peste | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 27,5 sub | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,9, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 76% | 1,31 | 24% | 4,20 |
| 7,5 peste | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 8,5 peste | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 9,5 sub | 39% | 2,53 | 61% | 1,65 |
| 10,5 sub | 29% | 3,42 | 71% | 1,41 |
Cornere total estimat 9,6, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 72% | 1,39 | 28% | 3,59 |
| 8,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 9,5 peste | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 10,5 peste | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
| 11,5 sub | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 21,9, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 peste | 68% | 1,46 | 32% | 3,17 |
| 20,5 sub | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 21,5 sub | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 22,5 sub | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 23,5 sub | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 93% | 1,07 | 7% | 14,35 |
| 1,5 peste | 76% | 1,32 | 24% | 4,09 |
| 2,5 peste | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 3,5 peste | 32% | 3,13 | 68% | 1,47 |
| 4,5 peste | 17% | 5,99 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Barcelona
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,4 / 8,6
- Șuturi pe poartă
- 7,1 / 3,3
- Cornere
- 7,0 / 3,5
- Faulturi
- 9,0 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –
Getafe
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,8 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 4,1
- Cornere
- 3,3 / 4,8
- Faulturi
- 15,0 / 15,3
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –