1–2
Ath Madrid
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
AlavesAth Madrid
14,0real 8
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 2211,8
Total estimat 25,8, interval 19–33, +5% față de ligă, real 30
Model de bază: 25,8 (folosit); Gbm v1: 26,0; Gbm v2: 25,9; Gbm s1 (șuturi): 25,3
5,3real 3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 74,0
Total estimat 9,3, interval 5–14, +9% față de ligă, real 10
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
5,1real 0
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 104,7
Total estimat 9,7, interval 6–14, +1% față de ligă, real 10
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm v1: 10,1; Gbm v2: 9,9
12,4real 11
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1412,4
Total estimat 24,7, interval 18–32, −1% față de ligă, real 25
Model de bază: 24,7; Gbm v1: 24,7 (folosit); Gbm v2: 24,5
2,1real 0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 32,1
Total estimat 4,1, interval 1–7, −6% față de ligă, real 3
Model de bază: 4,1; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 4,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,8, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 65% | 1,54 | 35% | 2,85 |
| 24,5 peste | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 25,5 peste | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 26,5 peste | 44% | 2,26 | 56% | 1,80 |
| 27,5 peste | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 8,5 peste | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 9,5 peste | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 10,5 sub | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 11,5 sub | 24% | 4,20 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 8,5 peste | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 9,5 peste | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 10,5 sub | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 11,5 sub | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 24,7, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 65% | 1,53 | 35% | 2,87 |
| 23,5 peste | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 24,5 peste | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 25,5 sub | 43% | 2,32 | 57% | 1,75 |
| 26,5 sub | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 75% | 1,32 | 25% | 4,08 |
| 3,5 sub | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 4,5 sub | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 5,5 sub | 25% | 4,02 | 75% | 1,33 |
| 6,5 sub | 14% | 6,95 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Alaves
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 11,6
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,6
- Cornere
- 4,8 / 5,0
- Faulturi
- 14,0 / 12,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Ath Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,0 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 5,7 / 4,7
- Cornere
- 5,7 / 4,2
- Faulturi
- 11,7 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –