1–1
Espanol
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
MalagaEspanol
12,7real 15
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 912,4
Total estimat 25,1, interval 18–32, +2% față de ligă, real 24
Model de bază: 25,1 (folosit); Gbm v1: 24,8; Gbm v2: 24,4; Gbm s1 (șuturi): 24,9
3,9real 7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
real 44,4
Total estimat 8,3, interval 4–12, −3% față de ligă, real 11
Model de bază: 8,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,3
6,0real 8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 23,5
Total estimat 9,5, interval 5–14, −1% față de ligă, real 10
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,5
13,0real 10
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1513,7
Total estimat 26,7, interval 20–34, +7% față de ligă, real 25
Model de bază: 25,7; Gbm v1: 26,7 (folosit); Gbm v2: 27,4
2,0real 4
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 52,3
Total estimat 4,3, interval 2–7, −3% față de ligă, real 9
Model de bază: 4,0; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,4
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,1, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 24,5 sub | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 25,5 sub | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 26,5 sub | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 27,5 sub | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,3, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 7,5 peste | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 8,5 peste | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 9,5 peste | 33% | 3,06 | 67% | 1,48 |
| 10,5 peste | 22% | 4,45 | 78% | 1,29 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 71% | 1,40 | 29% | 3,48 |
| 8,5 peste | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 9,5 peste | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 10,5 sub | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 11,5 sub | 26% | 3,87 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 26,7, interval 20–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 79% | 1,27 | 21% | 4,66 |
| 24,5 peste | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 25,5 sub | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 26,5 sub | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 27,5 sub | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 28,5 sub | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 78% | 1,29 | 22% | 4,46 |
| 3,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 4,5 peste | 42% | 2,38 | 58% | 1,72 |
| 5,5 peste | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
| 6,5 peste | 16% | 6,25 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Malaga
Media ultimelor 7 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,0 / 14,9
- Șuturi pe poartă
- 2,0 / 5,7
- Cornere
- 5,4 / 5,3
- Faulturi
- 12,9 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Espanol
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,1 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 4,9
- Cornere
- 2,8 / 5,2
- Faulturi
- 15,3 / 11,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –