2–1
Udinese
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start, puse lângă ce s-a întâmplat.
TorinoUdinese
14,4real 12
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
real 1512,9
Total estimat 27,3, interval 20–35, +11% față de ligă, real 27
Model de bază: 27,3 (folosit); Gbm v1: 26,7; Gbm v2: 25,6; Gbm s1 (șuturi): 25,7
4,4real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
real 14,7
Total estimat 9,1, interval 5–13, +11% față de ligă, real 5
5,1real 4
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 34,0
Total estimat 9,2, interval 5–14, +1% față de ligă, real 7
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,4
11,1real 4
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1012,5
Total estimat 23,6, interval 17–30, −6% față de ligă, real 14
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 23,6 (folosit); Gbm v2: 23,2
1,4real 0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 11,8
Total estimat 3,2, interval 1–6, −15% față de ligă, real 1
Model de bază: 2,8; Gbm v1: 3,2 (folosit); Gbm v2: 3,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,3, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 25,5 peste | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 26,5 peste | 54% | 1,87 | 46% | 2,15 |
| 27,5 sub | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 28,5 sub | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 29,5 sub | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 8,5 sub | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 9,5 sub | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 10,5 sub | 31% | 3,20 | 69% | 1,45 |
| 11,5 sub | 22% | 4,62 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 67% | 1,48 | 33% | 3,06 |
| 8,5 sub | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 9,5 sub | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 10,5 sub | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
| 11,5 sub | 23% | 4,38 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 sub | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 22,5 sub | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 23,5 sub | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 24,5 sub | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 25,5 sub | 34% | 2,90 | 66% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 sub | 83% | 1,21 | 17% | 5,75 |
| 2,5 sub | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 3,5 sub | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 4,5 sub | 21% | 4,83 | 79% | 1,26 |
| 5,5 sub | 10% | 10,38 | 90% | 1,11 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Torino
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,0 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 3,0 / 5,1
- Cornere
- 3,8 / 4,6
- Faulturi
- 11,1 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Udinese
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 15,1
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 5,2
- Cornere
- 4,5 / 5,4
- Faulturi
- 11,8 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,1
- Ofsaiduri
- – / –