3–1
Venezia
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start, puse lângă ce s-a întâmplat.
AtalantaVenezia
15,2real 22
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 1912,2
Total estimat 27,3, interval 20–35, +11% față de ligă, real 41
Model de bază: 27,3 (folosit); Gbm v1: 28,7; Gbm v2: 27,2; Gbm s1 (șuturi): 27,7
4,8real 11
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
real 44,3
Total estimat 9,0, interval 5–13, +11% față de ligă, real 15
4,2real 8
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 73,7
Total estimat 7,9, interval 4–12, −13% față de ligă, real 15
Model de bază: 7,9 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,5
11,1real 14
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 611,2
Total estimat 22,3, interval 16–29, −11% față de ligă, real 20
Model de bază: 22,9; Gbm v1: 22,3 (folosit); Gbm v2: 22,2
1,3real 0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 21,5
Total estimat 2,8, interval 1–5, −26% față de ligă, real 2
Model de bază: 2,7; Gbm v1: 2,8 (folosit); Gbm v2: 2,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,3, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 25,5 peste | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 26,5 peste | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 27,5 peste | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 28,5 peste | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 29,5 peste | 35% | 2,87 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 8,5 peste | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 9,5 peste | 41% | 2,41 | 59% | 1,71 |
| 10,5 peste | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
| 11,5 peste | 21% | 4,72 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 7,9, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 peste | 78% | 1,29 | 22% | 4,49 |
| 6,5 peste | 65% | 1,54 | 35% | 2,85 |
| 7,5 peste | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 8,5 peste | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 9,5 peste | 28% | 3,52 | 72% | 1,40 |
Faulturi total estimat 22,3, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 sub | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 21,5 sub | 55% | 1,82 | 45% | 2,23 |
| 22,5 sub | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 23,5 sub | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 24,5 sub | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 94% | 1,07 | 6% | 15,65 |
| 1,5 peste | 77% | 1,31 | 23% | 4,27 |
| 2,5 sub | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 3,5 sub | 30% | 3,29 | 70% | 1,44 |
| 4,5 sub | 15% | 6,72 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Atalanta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,2 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 5,5
- Cornere
- 3,3 / 4,2
- Faulturi
- 12,1 / 9,3
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 0,7
- Ofsaiduri
- – / –
Venezia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 14,3
- Șuturi pe poartă
- 3,7 / 4,7
- Cornere
- 4,2 / 4,2
- Faulturi
- 13,0 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –