1–1
Juventus
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
CagliariJuventus
11,9real 4
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 2215,6
Total estimat 27,4, interval 20–35, +11% față de ligă, real 26
Model de bază: 27,4 (folosit); Gbm v1: 26,9; Gbm v2: 27,2; Gbm s1 (șuturi): 26,7
4,1real 2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 104,8
Total estimat 8,8, interval 5–13, +9% față de ligă, real 12
Model de bază: 8,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,2
3,9real 1
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 95,9
Total estimat 9,8, interval 6–14, +8% față de ligă, real 10
Model de bază: 9,8 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,5
11,0real 8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 811,7
Total estimat 22,7, interval 16–29, −9% față de ligă, real 16
Model de bază: 22,5; Gbm v1: 22,7 (folosit); Gbm v2: 22,5
1,5real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 11,3
Total estimat 2,8, interval 1–5, −24% față de ligă, real 3
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 2,8 (folosit); Gbm v2: 3,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,4, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 25,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 26,5 sub | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 27,5 sub | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 28,5 sub | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 29,5 sub | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 76% | 1,31 | 24% | 4,21 |
| 7,5 peste | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 8,5 peste | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 9,5 peste | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 10,5 peste | 28% | 3,52 | 72% | 1,40 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 8,5 peste | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 9,5 peste | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 10,5 sub | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 11,5 sub | 29% | 3,42 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 22,7, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 sub | 65% | 1,53 | 35% | 2,90 |
| 21,5 sub | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 22,5 sub | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 23,5 sub | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 24,5 sub | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 94% | 1,07 | 6% | 16,32 |
| 1,5 peste | 78% | 1,29 | 22% | 4,46 |
| 2,5 peste | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 3,5 sub | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
| 4,5 sub | 16% | 6,40 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Cagliari
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,1 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,3
- Cornere
- 4,4 / 5,6
- Faulturi
- 9,8 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –
Juventus
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,5 / 8,4
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 3,0
- Cornere
- 7,9 / 2,5
- Faulturi
- 13,4 / 11,6
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –