1–1
Milan
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
SassuoloMilan
14,2real 10
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 1112,4
Total estimat 26,6, interval 19–34, +8% față de ligă, real 21
Model de bază: 26,6 (folosit); Gbm v1: 27,1; Gbm v2: 27,4; Gbm s1 (șuturi): 27,2
5,2real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 64,2
Total estimat 9,4, interval 5–14, +15% față de ligă, real 10
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
3,9real 3
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 53,9
Total estimat 7,8, interval 4–12, −14% față de ligă, real 8
Model de bază: 7,8 (folosit); Gbm v1: 8,4; Gbm v2: 9,0
10,7real 13
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1111,4
Total estimat 22,0, interval 16–28, −12% față de ligă, real 24
Model de bază: 22,9; Gbm v1: 22,0 (folosit); Gbm v2: 21,8
1,9real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 42,1
Total estimat 4,1, interval 2–7, +9% față de ligă, real 5
Model de bază: 4,3; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 26,6, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 25,5 sub | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 26,5 sub | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 27,5 sub | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 28,5 sub | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 71% | 1,41 | 29% | 3,42 |
| 8,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 9,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 10,5 sub | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
| 11,5 sub | 24% | 4,16 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 7,8, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 peste | 77% | 1,30 | 23% | 4,39 |
| 6,5 peste | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 7,5 peste | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 8,5 sub | 39% | 2,60 | 61% | 1,63 |
| 9,5 sub | 28% | 3,60 | 72% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,0, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 21,5 peste | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 22,5 peste | 45% | 2,21 | 55% | 1,82 |
| 23,5 peste | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
| 24,5 sub | 30% | 3,32 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 77% | 1,29 | 23% | 4,43 |
| 3,5 peste | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 4,5 peste | 38% | 2,65 | 62% | 1,61 |
| 5,5 sub | 22% | 4,59 | 78% | 1,28 |
| 6,5 sub | 12% | 8,40 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Sassuolo
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,4 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 4,9
- Cornere
- 3,7 / 6,0
- Faulturi
- 10,2 / 12,3
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –
Milan
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 11,3
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,3
- Cornere
- 2,9 / 3,3
- Faulturi
- 11,4 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –