1–2
Bologna
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
LecceBologna
10,9real 19
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 911,9
Total estimat 22,8, interval 16–30, −7% față de ligă, real 28
Model de bază: 22,8 (folosit); Gbm v1: 23,1; Gbm v2: 22,8; Gbm s1 (șuturi): 22,3
3,7real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 54,4
Total estimat 8,1, interval 4–12, −1% față de ligă, real 10
Model de bază: 8,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 7,9
4,7real 10
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 33,8
Total estimat 8,5, interval 5–13, −6% față de ligă, real 13
Model de bază: 8,5 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,4
13,2real 17
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 812,3
Total estimat 25,5, interval 19–32, +2% față de ligă, real 25
Model de bază: 24,8; Gbm v1: 25,5 (folosit); Gbm v2: 25,8
1,8real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 21,6
Total estimat 3,5, interval 1–6, −6% față de ligă, real 5
Model de bază: 3,3; Gbm v1: 3,5 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 22,8, interval 16–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 21,5 peste | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 22,5 peste | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 23,5 peste | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 24,5 peste | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 69% | 1,44 | 31% | 3,25 |
| 7,5 peste | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 8,5 peste | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 9,5 peste | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
| 10,5 sub | 20% | 4,95 | 80% | 1,25 |
Cornere total estimat 8,5, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 7,5 peste | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 8,5 peste | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 9,5 peste | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 10,5 peste | 25% | 4,02 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 25,5, interval 19–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 23,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 24,5 peste | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 25,5 sub | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 26,5 sub | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 27,5 sub | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 87% | 1,16 | 13% | 7,41 |
| 2,5 peste | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 3,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 4,5 peste | 28% | 3,61 | 72% | 1,38 |
| 5,5 sub | 14% | 7,03 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lecce
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 8,9 / 14,4
- Șuturi pe poartă
- 3,6 / 6,2
- Cornere
- 3,2 / 4,4
- Faulturi
- 12,6 / 10,8
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 1,1
- Ofsaiduri
- – / –
Bologna
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 10,9
- Șuturi pe poartă
- 3,4 / 3,2
- Cornere
- 4,2 / 5,2
- Faulturi
- 12,9 / 13,3
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –