3–1
Monza
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
LazioMonza
13,8real 17
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 1411,3
Total estimat 25,1, interval 18–33, +2% față de ligă, real 31
Model de bază: 25,1 (folosit); Gbm v1: 25,1; Gbm v2: 24,7; Gbm s1 (șuturi): 24,8
5,0real 7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 64,6
Total estimat 9,5, interval 6–14, +17% față de ligă, real 13
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,8
4,9real 7
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 63,5
Total estimat 8,4, interval 5–13, −7% față de ligă, real 13
Model de bază: 8,4 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,6
12,4real 10
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 912,4
Total estimat 24,7, interval 18–32, −1% față de ligă, real 19
Model de bază: 24,5; Gbm v1: 24,7 (folosit); Gbm v2: 24,4
1,5real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 12,2
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă, real 4
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,1, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 24,5 peste | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 25,5 peste | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 26,5 peste | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 27,5 peste | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 72% | 1,39 | 28% | 3,58 |
| 8,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 9,5 peste | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 10,5 peste | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 11,5 peste | 26% | 3,88 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 8,4, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 71% | 1,41 | 29% | 3,41 |
| 7,5 peste | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 8,5 peste | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 9,5 peste | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 10,5 peste | 24% | 4,19 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 24,7, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 sub | 65% | 1,53 | 35% | 2,88 |
| 23,5 sub | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 24,5 sub | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 25,5 sub | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 26,5 sub | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 88% | 1,14 | 12% | 8,29 |
| 2,5 peste | 72% | 1,40 | 28% | 3,51 |
| 3,5 peste | 50% | 2,02 | 50% | 1,99 |
| 4,5 sub | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
| 5,5 sub | 16% | 6,16 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lazio
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,1
- Cornere
- 4,2 / 4,2
- Faulturi
- 13,5 / 12,6
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –
Monza
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 13,5
- Șuturi pe poartă
- 4,8 / 4,9
- Cornere
- 3,8 / 4,5
- Faulturi
- 10,5 / 12,5
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –