0–0
Roma
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
ComoRoma
15,2real 19
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 912,8
Total estimat 27,9, interval 20–36, +13% față de ligă, real 28
Model de bază: 27,9 (folosit); Gbm v1: 24,8; Gbm v2: 25,7; Gbm s1 (șuturi): 25,9
4,7real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 24,2
Total estimat 8,9, interval 5–13, +9% față de ligă, real 6
Model de bază: 8,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
5,9real 6
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 24,1
Total estimat 10,0, interval 6–15, +11% față de ligă, real 8
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,1
10,9real 9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 913,4
Total estimat 24,3, interval 18–31, −3% față de ligă, real 18
Model de bază: 22,8; Gbm v1: 24,3 (folosit); Gbm v2: 24,3
1,7real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 32,2
Total estimat 3,9, interval 1–6, +4% față de ligă, real 5
Model de bază: 3,3; Gbm v1: 3,9 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,9, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,37 |
| 25,5 peste | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 26,5 peste | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 27,5 peste | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 28,5 sub | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 29,5 sub | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,9, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 sub | 77% | 1,30 | 23% | 4,31 |
| 7,5 sub | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 8,5 sub | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 9,5 sub | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 10,5 sub | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 9,5 sub | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 10,5 sub | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 11,5 sub | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 12,5 sub | 23% | 4,39 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 24,3, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 sub | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 23,5 sub | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 24,5 sub | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 25,5 sub | 40% | 2,53 | 60% | 1,66 |
| 26,5 sub | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 90% | 1,11 | 10% | 9,73 |
| 2,5 peste | 74% | 1,34 | 26% | 3,90 |
| 3,5 peste | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 4,5 peste | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 5,5 sub | 20% | 5,12 | 80% | 1,24 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,0 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 2,5
- Cornere
- 7,2 / 3,4
- Faulturi
- 10,1 / 12,2
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Roma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,4 / 8,5
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 2,8
- Cornere
- 6,0 / 3,3
- Faulturi
- 12,6 / 10,7
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –