3–0
Frosinone
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
NapoliFrosinone
16,9real 19
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 1713,3
Total estimat 30,2, interval 22–39, +23% față de ligă, real 36
Model de bază: 30,2 (folosit); Gbm v1: 30,1; Gbm v2: 30,3; Gbm s1 (șuturi): 30,3
4,7real 8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 14,4
Total estimat 9,1, interval 5–13, +12% față de ligă, real 9
Model de bază: 9,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,8
5,8real 6
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 44,7
Total estimat 10,5, interval 6–15, +16% față de ligă, real 10
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm v1: 10,4; Gbm v2: 10,3
11,2real 8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1211,3
Total estimat 22,4, interval 16–29, −10% față de ligă, real 20
Model de bază: 22,5; Gbm v1: 22,4 (folosit); Gbm v2: 22,3
1,3real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 01,9
Total estimat 3,2, interval 1–6, −13% față de ligă, real 2
Model de bază: 3,3; Gbm v1: 3,2 (folosit); Gbm v2: 3,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 30,2, interval 22–39
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 82% | 1,22 | 18% | 5,52 |
| 28,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 29,5 peste | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 30,5 peste | 46% | 2,18 | 54% | 1,84 |
| 31,5 peste | 40% | 2,48 | 60% | 1,67 |
| 32,5 peste | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 68% | 1,47 | 32% | 3,13 |
| 8,5 peste | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 9,5 sub | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 10,5 sub | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
| 11,5 sub | 22% | 4,51 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 9,5 peste | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 10,5 sub | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 11,5 sub | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 12,5 sub | 28% | 3,63 | 72% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,4, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 sub | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 21,5 sub | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 22,5 sub | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 23,5 sub | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 24,5 sub | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 83% | 1,20 | 17% | 6,04 |
| 2,5 sub | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 3,5 sub | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 4,5 sub | 22% | 4,62 | 78% | 1,28 |
| 5,5 sub | 11% | 9,45 | 89% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Napoli
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,0 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 4,0
- Cornere
- 5,2 / 3,9
- Faulturi
- 8,6 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 0,8 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Frosinone
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,6 / 16,6
- Șuturi pe poartă
- 5,5 / 4,1
- Cornere
- 6,7 / 5,2
- Faulturi
- 13,4 / 12,6
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –