3–0
Parma
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
InterParma
19,0real 19
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 98,9
Total estimat 27,8, interval 20–36, +13% față de ligă, real 28
Model de bază: 27,8 (folosit); Gbm v1: 29,3; Gbm v2: 28,4; Gbm s1 (șuturi): 28,6
6,1real 6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 22,8
Total estimat 8,9, interval 5–13, +10% față de ligă, real 8
Model de bază: 8,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,9
6,9real 3
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 13,1
Total estimat 10,0, interval 6–15, +11% față de ligă, real 4
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm v1: 10,3; Gbm v2: 10,7
10,5real 13
Faulturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 99,9
Total estimat 20,4, interval 14–27, −19% față de ligă, real 22
Model de bază: 21,7; Gbm v1: 20,4 (folosit); Gbm v2: 19,5
1,2real 0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 01,4
Total estimat 2,6, interval 1–5, −29% față de ligă, real 0
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 2,6 (folosit); Gbm v2: 2,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,8, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 25,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 26,5 peste | 57% | 1,74 | 43% | 2,34 |
| 27,5 peste | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 28,5 sub | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 29,5 sub | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,9, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 77% | 1,29 | 23% | 4,44 |
| 7,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 8,5 sub | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 9,5 sub | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 10,5 sub | 30% | 3,38 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 9,5 sub | 52% | 1,90 | 48% | 2,11 |
| 10,5 sub | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 11,5 sub | 32% | 3,15 | 68% | 1,46 |
| 12,5 sub | 23% | 4,39 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 20,4, interval 14–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 peste | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 19,5 peste | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 20,5 peste | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 21,5 peste | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 22,5 sub | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 2,6, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 sub | 93% | 1,08 | 7% | 13,95 |
| 1,5 sub | 74% | 1,36 | 26% | 3,81 |
| 2,5 sub | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 3,5 sub | 27% | 3,64 | 73% | 1,38 |
| 4,5 sub | 12% | 8,05 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Inter
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,4 / 10,9
- Șuturi pe poartă
- 6,3 / 3,4
- Cornere
- 5,9 / 3,7
- Faulturi
- 8,1 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Parma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 8,9 / 16,0
- Șuturi pe poartă
- 2,7 / 5,1
- Cornere
- 3,3 / 6,5
- Faulturi
- 11,0 / 14,1
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –