2–1
Fiorentina
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
GenoaFiorentina
13,4real 10
Șuturimedia ligii: 24,6 pe meci
real 1312,7
Total estimat 26,1, interval 19–34, +6% față de ligă, real 23
Model de bază: 26,1 (folosit); Gbm v1: 25,8; Gbm v2: 25,9; Gbm s1 (șuturi): 25,8
4,1real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,1 pe meci
real 34,0
Total estimat 8,1, interval 4–12, −1% față de ligă, real 7
Model de bază: 8,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,5
4,5real 3
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 43,7
Total estimat 8,3, interval 4–12, −9% față de ligă, real 7
Model de bază: 8,3 (folosit); Gbm v1: 9,6; Gbm v2: 10,1
12,1real 11
Faulturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 1013,0
Total estimat 25,1, interval 18–32, +0% față de ligă, real 21
Model de bază: 24,0; Gbm v1: 25,1 (folosit); Gbm v2: 25,2
1,6real 5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 32,2
Total estimat 3,8, interval 1–6, +3% față de ligă, real 8
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 26,1, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 25,5 sub | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 26,5 sub | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 27,5 sub | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 28,5 sub | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 69% | 1,45 | 31% | 3,20 |
| 7,5 sub | 55% | 1,82 | 45% | 2,23 |
| 8,5 sub | 41% | 2,42 | 59% | 1,70 |
| 9,5 sub | 30% | 3,36 | 70% | 1,42 |
| 10,5 sub | 20% | 5,00 | 80% | 1,25 |
Cornere total estimat 8,3, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 70% | 1,43 | 30% | 3,34 |
| 7,5 sub | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 8,5 sub | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 9,5 sub | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
| 10,5 sub | 23% | 4,40 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 25,1, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 sub | 69% | 1,46 | 31% | 3,20 |
| 23,5 sub | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 24,5 sub | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 25,5 sub | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 26,5 sub | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 27,5 sub | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 89% | 1,12 | 11% | 9,35 |
| 2,5 peste | 74% | 1,36 | 26% | 3,78 |
| 3,5 peste | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 4,5 peste | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 5,5 peste | 18% | 5,43 | 82% | 1,23 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Genoa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,3 / 13,8
- Șuturi pe poartă
- 2,4 / 4,3
- Cornere
- 4,2 / 4,2
- Faulturi
- 10,0 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Fiorentina
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,4 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,2
- Cornere
- 4,3 / 3,9
- Faulturi
- 11,4 / 13,2
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –