0–2
Marseille
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
TroyesMarseille
14,2real 15
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 515,2
Total estimat 29,5, interval 22–38, +17% față de ligă, real 20
Model de bază: 29,5 (folosit); Gbm v1: 29,1; Gbm v2: 29,1; Gbm s1 (șuturi): 28,5
4,2real 3
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 25,5
Total estimat 9,7, interval 6–14, +8% față de ligă, real 5
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,2
5,4real 6
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 34,6
Total estimat 10,0, interval 6–15, +5% față de ligă, real 9
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm v1: 9,9; Gbm v2: 9,8
10,9real 14
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1511,8
Total estimat 22,7, interval 16–29, −6% față de ligă, real 29
Model de bază: 21,9; Gbm v1: 22,7 (folosit); Gbm v2: 22,4
1,5real 4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 11,8
Total estimat 3,3, interval 1–6, −9% față de ligă, real 5
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 3,3 (folosit); Gbm v2: 3,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 29,5, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 80% | 1,26 | 20% | 4,88 |
| 27,5 sub | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 28,5 sub | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 29,5 sub | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 30,5 sub | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 31,5 sub | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 8,5 sub | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 9,5 sub | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 10,5 sub | 38% | 2,63 | 62% | 1,62 |
| 11,5 sub | 28% | 3,57 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 9,5 sub | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 10,5 sub | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 11,5 sub | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
| 12,5 sub | 23% | 4,42 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 22,7, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 21,5 peste | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 22,5 peste | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 23,5 peste | 42% | 2,36 | 58% | 1,73 |
| 24,5 peste | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 85% | 1,18 | 15% | 6,63 |
| 2,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 3,5 peste | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 4,5 peste | 25% | 4,05 | 75% | 1,33 |
| 5,5 sub | 12% | 8,20 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Troyes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,6 / 17,8
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 6,6
- Cornere
- 5,4 / 5,1
- Faulturi
- 9,9 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 0,9 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –
Marseille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,7 / 15,5
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 5,1
- Cornere
- 4,9 / 4,6
- Faulturi
- 11,6 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –