4–1
Auxerre
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
RennesAuxerre
16,1real 21
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 1212,9
Total estimat 29,1, interval 21–37, +16% față de ligă, real 33
Model de bază: 29,1 (folosit); Gbm v1: 28,6; Gbm v2: 29,4; Gbm s1 (șuturi): 29,4
5,9real 10
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 55,0
Total estimat 10,9, interval 6–16, +21% față de ligă, real 15
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,1
6,8real 12
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 55,1
Total estimat 11,9, interval 7–17, +26% față de ligă, real 17
Model de bază: 11,9 (folosit); Gbm v1: 11,0; Gbm v2: 11,2
11,3real 12
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1112,5
Total estimat 23,8, interval 17–31, −1% față de ligă, real 23
Model de bază: 23,8; Gbm v1: 23,8 (folosit); Gbm v2: 23,8
1,4real 4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 02,1
Total estimat 3,5, interval 1–6, −4% față de ligă, real 4
Model de bază: 3,6; Gbm v1: 3,5 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 29,1, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 78% | 1,29 | 22% | 4,46 |
| 27,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 28,5 peste | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 29,5 peste | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 30,5 peste | 39% | 2,53 | 61% | 1,65 |
| 31,5 peste | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 74% | 1,36 | 26% | 3,81 |
| 9,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 10,5 peste | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 11,5 peste | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 12,5 peste | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
Cornere total estimat 11,9, interval 7–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 peste | 72% | 1,39 | 28% | 3,55 |
| 10,5 peste | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 11,5 peste | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 12,5 peste | 41% | 2,41 | 59% | 1,71 |
| 13,5 peste | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
Faulturi total estimat 23,8, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 peste | 65% | 1,53 | 35% | 2,87 |
| 22,5 peste | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 23,5 sub | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 24,5 sub | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 25,5 sub | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 87% | 1,15 | 13% | 7,60 |
| 2,5 peste | 69% | 1,46 | 31% | 3,20 |
| 3,5 peste | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 4,5 sub | 28% | 3,53 | 72% | 1,40 |
| 5,5 sub | 15% | 6,75 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Rennes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,0 / 16,5
- Șuturi pe poartă
- 5,7 / 5,7
- Cornere
- 6,4 / 5,9
- Faulturi
- 13,0 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Auxerre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 5,2
- Cornere
- 5,2 / 6,2
- Faulturi
- 13,9 / 9,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –