statlines

Înapoi la istoric

Nice
2–1
Strasbourg
FranțaLigue 1 duminică, 11 octombrie, ora 16:00 Arbitru: neanunțat

Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.

NiceStrasbourg
15,3real 11
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 1111,8
Total estimat 27,1, interval 20–35, +8% față de ligă, real 22
Model de bază: 27,1 (folosit); Gbm v1: 26,4; Gbm v2: 26,5; Gbm s1 (șuturi): 26,7
4,9real 6
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 34,4
Total estimat 9,3, interval 5–14, +3% față de ligă, real 9
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
5,6real 2
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 33,9
Total estimat 9,5, interval 5–14, +0% față de ligă, real 5
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,6; Gbm v2: 9,5
11,5real 3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 811,0
Total estimat 22,5, interval 16–29, −7% față de ligă, real 11
Model de bază: 21,4; Gbm v1: 22,5 (folosit); Gbm v2: 22,6
1,7real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 11,8
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă, real 2
Model de bază: 3,1; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă valoarea reală

Liniile

Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.

Șuturi total estimat 27,1, interval 20–35

LiniaPesteCotă corectăSubCotă corectă
24,5 sub 66% 1,51 34% 2,96
25,5 sub 59% 1,69 41% 2,45
26,5 sub 52% 1,91 48% 2,10
27,5 sub 45% 2,20 55% 1,83
28,5 sub 39% 2,54 61% 1,65
29,5 sub 33% 3,07 67% 1,48

Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–14

LiniaPesteCotă corectăSubCotă corectă
7,5 peste 69% 1,44 31% 3,27
8,5 peste 57% 1,75 43% 2,33
9,5 sub 45% 2,21 55% 1,83
10,5 sub 34% 2,97 66% 1,51
11,5 sub 24% 4,20 76% 1,31

Cornere total estimat 9,5, interval 5–14

LiniaPesteCotă corectăSubCotă corectă
7,5 sub 71% 1,41 29% 3,43
8,5 sub 59% 1,68 41% 2,46
9,5 sub 48% 2,10 52% 1,91
10,5 sub 36% 2,78 64% 1,56
11,5 sub 26% 3,80 74% 1,36

Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29

LiniaPesteCotă corectăSubCotă corectă
20,5 sub 63% 1,58 37% 2,74
21,5 sub 56% 1,79 44% 2,27
22,5 sub 48% 2,08 52% 1,92
23,5 sub 41% 2,46 59% 1,69
24,5 sub 34% 2,97 66% 1,51

Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6

LiniaPesteCotă corectăSubCotă corectă
1,5 peste 87% 1,15 13% 7,81
2,5 sub 70% 1,44 30% 3,29
3,5 sub 48% 2,10 52% 1,91
4,5 sub 29% 3,44 71% 1,41
5,5 sub 15% 6,56 85% 1,18

Arbitrul

Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.

Nice

Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă

Șuturi
11,0 / 14,2
Șuturi pe poartă
3,0 / 4,4
Cornere
5,1 / 5,1
Faulturi
9,7 / 10,7
Cartonașe galbene
1,4 / 1,6
Ofsaiduri
– / –

Strasbourg

Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă

Șuturi
11,8 / 17,0
Șuturi pe poartă
5,1 / 6,1
Cornere
3,4 / 5,3
Faulturi
11,3 / 11,1
Cartonașe galbene
1,5 / 1,6
Ofsaiduri
– / –

Notează un pariu pe acest meci