3–1
Le Mans
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
Paris SGLe Mans
19,1real 22
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 119,6
Total estimat 28,7, interval 21–37, +14% față de ligă, real 33
Model de bază: 28,7 (folosit); Gbm v1: 28,9; Gbm v2: 29,9; Gbm s1 (șuturi): 29,6
6,1real 8
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 34,2
Total estimat 10,3, interval 6–15, +15% față de ligă, real 11
Model de bază: 10,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,0
7,3real 4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 42,3
Total estimat 9,6, interval 5–14, +1% față de ligă, real 8
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm v1: 10,6; Gbm v2: 10,4
7,6real 3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1710,9
Total estimat 18,5, interval 13–25, −23% față de ligă, real 20
Model de bază: 20,7; Gbm v1: 18,5 (folosit); Gbm v2: 18,4
1,1real 0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 51,4
Total estimat 2,5, interval 1–5, −31% față de ligă, real 5
Model de bază: 3,3; Gbm v1: 2,5 (folosit); Gbm v2: 2,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,7, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 76% | 1,32 | 24% | 4,13 |
| 26,5 peste | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 27,5 peste | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 28,5 peste | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 29,5 peste | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 30,5 peste | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 69% | 1,46 | 31% | 3,19 |
| 9,5 peste | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 10,5 peste | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 11,5 sub | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
| 12,5 sub | 25% | 3,96 | 75% | 1,34 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 71% | 1,40 | 29% | 3,50 |
| 8,5 sub | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 9,5 sub | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 10,5 sub | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 11,5 sub | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 18,5, interval 13–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 16,5 peste | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 17,5 peste | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 18,5 peste | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 19,5 peste | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 20,5 sub | 33% | 3,08 | 67% | 1,48 |
| 22,5 sub | 20% | 5,11 | 80% | 1,24 |
Cartonașe galbene total estimat 2,5, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 92% | 1,09 | 8% | 12,37 |
| 1,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,67 |
| 2,5 peste | 46% | 2,15 | 54% | 1,87 |
| 3,5 peste | 25% | 3,97 | 75% | 1,34 |
| 4,5 peste | 12% | 8,65 | 88% | 1,13 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Paris SG
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,9 / 10,6
- Șuturi pe poartă
- 6,3 / 4,2
- Cornere
- 6,5 / 2,4
- Faulturi
- 6,1 / 9,6
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,1
- Ofsaiduri
- – / –
Le Mans
Media ultimelor 5 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,4 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 5,0
- Cornere
- 2,6 / 7,0
- Faulturi
- 14,4 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –