2–2
Toulouse
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
MonacoToulouse
14,7real 16
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 812,3
Total estimat 27,0, interval 20–35, +7% față de ligă, real 24
Model de bază: 27,0 (folosit); Gbm v1: 27,0; Gbm v2: 26,5; Gbm s1 (șuturi): 27,5
5,4real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 44,0
Total estimat 9,4, interval 5–14, +5% față de ligă, real 8
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,1
5,9real 4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 44,0
Total estimat 10,0, interval 6–15, +5% față de ligă, real 8
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,4
11,2real 10
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1612,8
Total estimat 24,0, interval 17–31, −0% față de ligă, real 26
Model de bază: 24,3; Gbm v1: 24,0 (folosit); Gbm v2: 24,1
1,4real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 22,0
Total estimat 3,4, interval 1–6, −7% față de ligă, real 4
Model de bază: 3,4; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,0, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 66% | 1,52 | 34% | 2,94 |
| 25,5 sub | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 26,5 sub | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 27,5 sub | 45% | 2,21 | 55% | 1,82 |
| 28,5 sub | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 29,5 sub | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 8,5 sub | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 9,5 sub | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 10,5 sub | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
| 11,5 sub | 25% | 4,06 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 75% | 1,34 | 25% | 3,97 |
| 8,5 sub | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 9,5 sub | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 10,5 sub | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 11,5 sub | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
Faulturi total estimat 24,0, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 23,5 peste | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 24,5 peste | 45% | 2,21 | 55% | 1,82 |
| 25,5 peste | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 26,5 sub | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 85% | 1,17 | 15% | 6,88 |
| 2,5 peste | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 3,5 peste | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 4,5 sub | 26% | 3,89 | 74% | 1,35 |
| 5,5 sub | 12% | 8,00 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Monaco
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 14,1
- Șuturi pe poartă
- 4,8 / 4,4
- Cornere
- 5,1 / 4,8
- Faulturi
- 12,3 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Toulouse
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,9 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,2
- Cornere
- 4,0 / 5,9
- Faulturi
- 15,6 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –