1–0
Paris FC
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
LorientParis FC
11,5real 8
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 1712,1
Total estimat 23,6, interval 17–31, −6% față de ligă, real 25
Model de bază: 23,6 (folosit); Gbm v1: 24,0; Gbm v2: 23,7; Gbm s1 (șuturi): 23,4
3,7real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 34,1
Total estimat 7,8, interval 4–12, −13% față de ligă, real 8
Model de bază: 7,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,1
4,0real 3
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 94,6
Total estimat 8,6, interval 5–13, −10% față de ligă, real 12
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm v1: 8,8; Gbm v2: 8,8
9,7real 9
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1312,8
Total estimat 22,5, interval 16–29, −7% față de ligă, real 22
Model de bază: 21,7; Gbm v1: 22,5 (folosit); Gbm v2: 22,1
1,5real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 51,9
Total estimat 3,4, interval 1–6, −7% față de ligă, real 6
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 23,6, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 22,5 peste | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 23,5 peste | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 24,5 peste | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 25,5 sub | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,8, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 peste | 77% | 1,29 | 23% | 4,40 |
| 6,5 peste | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 7,5 peste | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 8,5 sub | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 9,5 sub | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 72% | 1,38 | 28% | 3,63 |
| 7,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 8,5 peste | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 9,5 peste | 36% | 2,80 | 64% | 1,55 |
| 10,5 peste | 25% | 3,95 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 21,5 peste | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 22,5 sub | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 23,5 sub | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 24,5 sub | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 86% | 1,17 | 14% | 6,96 |
| 2,5 peste | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 3,5 peste | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 4,5 peste | 26% | 3,84 | 74% | 1,35 |
| 5,5 peste | 13% | 7,89 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lorient
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 3,8 / 3,9
- Cornere
- 3,3 / 6,0
- Faulturi
- 8,7 / 13,1
- Cartonașe galbene
- 1,1 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Paris FC
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,3 / 10,4
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 3,1
- Cornere
- 3,9 / 4,1
- Faulturi
- 11,8 / 9,9
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –