5–1
Angers
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
BrestAngers
17,4real 19
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 911,9
Total estimat 29,3, interval 21–38, +17% față de ligă, real 28
Model de bază: 29,3 (folosit); Gbm v1: 28,2; Gbm v2: 28,4; Gbm s1 (șuturi): 27,4
6,1real 9
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 33,7
Total estimat 9,8, interval 6–14, +10% față de ligă, real 12
Model de bază: 9,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
5,1real 4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 54,9
Total estimat 10,0, interval 6–15, +5% față de ligă, real 9
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,4
12,9real 5
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1111,5
Total estimat 24,4, interval 18–31, +1% față de ligă, real 16
Model de bază: 23,7; Gbm v1: 24,4 (folosit); Gbm v2: 24,1
1,4real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 11,9
Total estimat 3,3, interval 1–6, −9% față de ligă, real 2
Model de bază: 3,1; Gbm v1: 3,3 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 29,3, interval 21–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 79% | 1,27 | 21% | 4,72 |
| 27,5 peste | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 28,5 sub | 54% | 1,87 | 46% | 2,15 |
| 29,5 sub | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 30,5 sub | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 31,5 sub | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 75% | 1,34 | 25% | 3,95 |
| 8,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 9,5 peste | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 10,5 peste | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 11,5 peste | 30% | 3,38 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 75% | 1,33 | 25% | 4,00 |
| 8,5 peste | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 9,5 sub | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 10,5 sub | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 11,5 sub | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
Faulturi total estimat 24,4, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 sub | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 23,5 sub | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 24,5 sub | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 25,5 sub | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 26,5 sub | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 85% | 1,18 | 15% | 6,59 |
| 2,5 sub | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 3,5 sub | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 4,5 sub | 24% | 4,08 | 76% | 1,32 |
| 5,5 sub | 12% | 8,24 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Brest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,3 / 14,1
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 5,0
- Cornere
- 4,4 / 5,1
- Faulturi
- 12,1 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,1 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Angers
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,0 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 3,0 / 6,8
- Cornere
- 5,6 / 5,0
- Faulturi
- 10,4 / 13,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –