1–0
Le Havre
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
LilleLe Havre
14,3real 5
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 1710,7
Total estimat 25,0, interval 18–32, −1% față de ligă, real 22
Model de bază: 25,0 (folosit); Gbm v1: 25,9; Gbm v2: 25,2; Gbm s1 (șuturi): 25,3
5,7real 1
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 23,6
Total estimat 9,3, interval 5–14, +4% față de ligă, real 3
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,2
5,1real 4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 54,4
Total estimat 9,5, interval 5–14, +0% față de ligă, real 9
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,3
11,3real 17
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1214,0
Total estimat 25,3, interval 18–32, +5% față de ligă, real 29
Model de bază: 26,2; Gbm v1: 25,3 (folosit); Gbm v2: 25,5
1,4real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 22,2
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă, real 4
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,0, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 sub | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 23,5 sub | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 24,5 sub | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 25,5 sub | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 26,5 sub | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 70% | 1,44 | 30% | 3,28 |
| 8,5 sub | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 9,5 sub | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 10,5 sub | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 11,5 sub | 24% | 4,19 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 71% | 1,41 | 29% | 3,41 |
| 8,5 peste | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 9,5 sub | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 10,5 sub | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
| 11,5 sub | 26% | 3,85 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 25,3, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 69% | 1,45 | 31% | 3,20 |
| 23,5 peste | 62% | 1,63 | 38% | 2,60 |
| 24,5 peste | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 25,5 peste | 47% | 2,13 | 53% | 1,88 |
| 26,5 peste | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 27,5 peste | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 87% | 1,14 | 13% | 7,99 |
| 2,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,37 |
| 3,5 peste | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 4,5 sub | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
| 5,5 sub | 16% | 6,41 | 84% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,4 / 10,8
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 3,3
- Cornere
- 4,2 / 4,9
- Faulturi
- 10,0 / 13,6
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Le Havre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,7 / 13,8
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 5,2
- Cornere
- 4,6 / 5,3
- Faulturi
- 15,2 / 13,6
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –