2–1
Lyon
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
LensLyon
15,9real 15
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 1311,3
Total estimat 27,2, interval 20–35, +8% față de ligă, real 28
Model de bază: 27,2 (folosit); Gbm v1: 25,8; Gbm v2: 26,3; Gbm s1 (șuturi): 26,4
5,5real 7
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 54,2
Total estimat 9,7, interval 6–14, +9% față de ligă, real 12
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,8
7,3real 7
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 45,5
Total estimat 12,8, interval 8–18, +35% față de ligă, real 11
Model de bază: 12,8 (folosit); Gbm v1: 10,9; Gbm v2: 10,7
12,8real 13
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1211,8
Total estimat 24,5, interval 18–32, +2% față de ligă, real 25
Model de bază: 23,8; Gbm v1: 24,5 (folosit); Gbm v2: 25,1
2,0real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 11,9
Total estimat 3,9, interval 2–7, +7% față de ligă, real 2
Model de bază: 4,0; Gbm v1: 3,9 (folosit); Gbm v2: 4,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,2, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 67% | 1,50 | 33% | 3,00 |
| 25,5 peste | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 26,5 peste | 53% | 1,89 | 47% | 2,13 |
| 27,5 peste | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 28,5 sub | 40% | 2,50 | 60% | 1,66 |
| 29,5 sub | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 74% | 1,36 | 26% | 3,79 |
| 8,5 peste | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 9,5 peste | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 10,5 peste | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 11,5 peste | 29% | 3,49 | 71% | 1,40 |
Cornere total estimat 12,8, interval 8–18
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 peste | 79% | 1,27 | 21% | 4,69 |
| 10,5 peste | 70% | 1,43 | 30% | 3,35 |
| 11,5 sub | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 12,5 sub | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 13,5 sub | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 14,5 sub | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
Faulturi total estimat 24,5, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 63% | 1,59 | 37% | 2,71 |
| 23,5 peste | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 24,5 peste | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 25,5 sub | 41% | 2,42 | 59% | 1,71 |
| 26,5 sub | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 90% | 1,11 | 10% | 10,04 |
| 2,5 sub | 75% | 1,33 | 25% | 4,04 |
| 3,5 sub | 56% | 1,78 | 44% | 2,27 |
| 4,5 sub | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 5,5 sub | 20% | 4,96 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lens
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,8 / 11,2
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 4,0
- Cornere
- 7,1 / 4,8
- Faulturi
- 11,3 / 11,3
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Lyon
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,6 / 12,4
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,0
- Cornere
- 7,1 / 6,4
- Faulturi
- 10,7 / 14,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,9
- Ofsaiduri
- – / –