2–2
Everton
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
HullEverton
14,7real 9
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
real 1512,5
Total estimat 27,2, interval 20–35, +7% față de ligă, real 24
Model de bază: 27,2 (folosit); Gbm v1: 27,3; Gbm v2: 26,6; Gbm s1 (șuturi): 26,7
4,3real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
real 74,1
Total estimat 8,3, interval 5–12, −4% față de ligă, real 12
Model de bază: 8,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,5
4,3real 7
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
real 65,1
Total estimat 9,4, interval 5–14, −6% față de ligă, real 13
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm v1: 10,1; Gbm v2: 10,3
10,4real 15
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
real 49,1
Total estimat 19,5, interval 14–26, −11% față de ligă, real 19
Model de bază: 19,8; Gbm v1: 19,5 (folosit); Gbm v2: 19,8
2,1real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 01,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă, real 2
Model de bază: 4,1; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,2, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 67% | 1,50 | 33% | 3,02 |
| 25,5 sub | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 26,5 sub | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 27,5 sub | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 28,5 sub | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 29,5 sub | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,3, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 72% | 1,39 | 28% | 3,55 |
| 7,5 peste | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 8,5 peste | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 9,5 peste | 33% | 3,02 | 67% | 1,49 |
| 10,5 peste | 23% | 4,43 | 77% | 1,29 |
Cornere total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 8,5 peste | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 9,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 10,5 peste | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 11,5 peste | 25% | 4,01 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 19,5, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 18,5 peste | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 19,5 sub | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 20,5 sub | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 21,5 sub | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
| 22,5 sub | 26% | 3,91 | 74% | 1,34 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 87% | 1,15 | 13% | 7,79 |
| 2,5 sub | 71% | 1,42 | 29% | 3,41 |
| 3,5 sub | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 4,5 sub | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
| 5,5 sub | 17% | 5,80 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
- Meciuri în bază
- 63
- Galbene pe meci
- 3,8
- Faulturi pe meci
- 22,7
- Ajustare la galbene
- +0,6%
- Ajustare la faulturi
- +3,7%
Cu puține meciuri, arbitrul e tras spre media ligii, ca să nu credem în trei meciuri norocoase.
Hull
Media ultimelor 5 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 13,8
- Șuturi pe poartă
- 3,8 / 4,2
- Cornere
- 3,4 / 6,0
- Faulturi
- 10,0 / 7,2
- Cartonașe galbene
- 3,4 / 0,8
- Ofsaiduri
- – / –
Everton
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,6 / 14,9
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 4,2
- Cornere
- 4,9 / 4,7
- Faulturi
- 10,5 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –