1–1
Tottenham
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
Man UnitedTottenham
17,0real 12
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
real 1211,7
Total estimat 28,6, interval 21–37, +12% față de ligă, real 24
Model de bază: 28,6 (folosit); Gbm v1: 29,3; Gbm v2: 29,3; Gbm s1 (șuturi): 29,0
4,9real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
real 33,7
Total estimat 8,6, interval 5–13, −1% față de ligă, real 7
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,3
5,5real 4
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
real 45,3
Total estimat 10,9, interval 6–16, +9% față de ligă, real 8
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm v1: 10,6; Gbm v2: 10,8
10,1real 13
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
real 1612,1
Total estimat 22,2, interval 16–29, +2% față de ligă, real 29
Model de bază: 21,6; Gbm v1: 22,2 (folosit); Gbm v2: 23,0
1,7real 4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 32,6
Total estimat 4,3, interval 2–7, +14% față de ligă, real 7
Model de bază: 4,4; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,6, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 76% | 1,32 | 24% | 4,16 |
| 26,5 sub | 62% | 1,60 | 38% | 2,65 |
| 27,5 sub | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 28,5 sub | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 29,5 sub | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 30,5 sub | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 75% | 1,33 | 25% | 4,01 |
| 7,5 sub | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 8,5 sub | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 9,5 sub | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 10,5 sub | 25% | 4,04 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 9,5 sub | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 10,5 sub | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 11,5 sub | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 12,5 sub | 31% | 3,25 | 69% | 1,44 |
Faulturi total estimat 22,2, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 21,5 peste | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 22,5 peste | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 23,5 peste | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 24,5 peste | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 79% | 1,26 | 21% | 4,82 |
| 3,5 peste | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 4,5 peste | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 5,5 peste | 28% | 3,62 | 72% | 1,38 |
| 6,5 peste | 16% | 6,32 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
- Meciuri în bază
- 153
- Galbene pe meci
- 3,9
- Faulturi pe meci
- 20,9
- Ajustare la galbene
- +4,3%
- Ajustare la faulturi
- −4,2%
Cu puține meciuri, arbitrul e tras spre media ligii, ca să nu credem în trei meciuri norocoase.
Man United
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,3 / 11,7
- Șuturi pe poartă
- 5,6 / 4,2
- Cornere
- 6,4 / 4,2
- Faulturi
- 9,8 / 9,6
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Tottenham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,8 / 12,0
- Șuturi pe poartă
- 3,8 / 3,5
- Cornere
- 7,2 / 4,0
- Faulturi
- 13,7 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –