2–1
Schalke 04
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
FreiburgSchalke 04
16,4real 10
Șuturimedia ligii: 26,6 pe meci
real 511,1
Total estimat 27,5, interval 20–35, +4% față de ligă, real 15
Model de bază: 27,5 (folosit); Gbm v1: 26,8; Gbm v2: 27,1; Gbm s1 (șuturi): 26,4
6,8real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
real 13,7
Total estimat 10,4, interval 6–15, +10% față de ligă, real 5
Model de bază: 10,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,3
5,3real 7
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 24,0
Total estimat 9,2, interval 5–14, −5% față de ligă, real 9
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 9,4
10,9real 11
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
real 1311,9
Total estimat 22,8, interval 16–29, +8% față de ligă, real 24
Model de bază: 21,9; Gbm v1: 22,8 (folosit); Gbm v2: 22,6
1,7real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 12,0
Total estimat 3,7, interval 1–6, −3% față de ligă, real 2
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,5, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 25,5 sub | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 26,5 sub | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 27,5 sub | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 28,5 sub | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 29,5 sub | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 9,5 sub | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 10,5 sub | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 11,5 sub | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
| 12,5 sub | 26% | 3,86 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 69% | 1,45 | 31% | 3,21 |
| 8,5 peste | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 9,5 sub | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 10,5 sub | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
| 11,5 sub | 23% | 4,37 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 22,8, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 21,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 22,5 peste | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 23,5 peste | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 24,5 sub | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 87% | 1,15 | 13% | 7,71 |
| 2,5 sub | 70% | 1,42 | 30% | 3,37 |
| 3,5 sub | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 4,5 sub | 31% | 3,20 | 69% | 1,45 |
| 5,5 sub | 17% | 5,87 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Freiburg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 11,9
- Șuturi pe poartă
- 4,8 / 3,4
- Cornere
- 3,6 / 4,1
- Faulturi
- 10,0 / 13,1
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Schalke 04
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 16,3
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 7,3
- Cornere
- 5,0 / 5,7
- Faulturi
- 9,2 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –