2–1
M'gladbach
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
FC KolnM'gladbach
17,9real 19
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
real 1612,1
Total estimat 30,0, interval 22–38, +13% față de ligă, real 35
Model de bază: 30,0 (folosit); Gbm v1: 29,6; Gbm v2: 29,5; Gbm s1 (șuturi): 29,0
7,2real 7
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
real 74,0
Total estimat 11,1, interval 7–16, +18% față de ligă, real 14
Model de bază: 11,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,8
6,6real 6
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 64,1
Total estimat 10,7, interval 6–15, +10% față de ligă, real 12
Model de bază: 10,7 (folosit); Gbm v1: 10,1; Gbm v2: 10,5
10,1real 8
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
real 1710,2
Total estimat 20,3, interval 14–27, −4% față de ligă, real 25
Model de bază: 20,1; Gbm v1: 20,3 (folosit); Gbm v2: 20,1
1,9real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 32,3
Total estimat 4,3, interval 2–7, +13% față de ligă, real 4
Model de bază: 4,6; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 30,0, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 82% | 1,22 | 18% | 5,53 |
| 28,5 peste | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 29,5 peste | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 30,5 peste | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 31,5 peste | 40% | 2,53 | 60% | 1,65 |
| 32,5 peste | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,1, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 76% | 1,31 | 24% | 4,19 |
| 9,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 10,5 peste | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 11,5 peste | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 12,5 peste | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
| 13,5 peste | 24% | 4,18 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 9,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,53 |
| 10,5 peste | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 11,5 peste | 39% | 2,60 | 61% | 1,63 |
| 12,5 sub | 29% | 3,47 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 20,3, interval 14–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 19,5 peste | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 20,5 peste | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 21,5 peste | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 22,5 peste | 32% | 3,13 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 79% | 1,27 | 21% | 4,67 |
| 3,5 peste | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 4,5 sub | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 5,5 sub | 27% | 3,75 | 73% | 1,36 |
| 6,5 sub | 15% | 6,58 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
FC Koln
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,4 / 13,4
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 5,0
- Cornere
- 5,8 / 5,4
- Faulturi
- 9,4 / 8,2
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
M'gladbach
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,7 / 16,0
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 7,4
- Cornere
- 4,1 / 5,8
- Faulturi
- 11,6 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 3,1 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –