6–0
Ein Frankfurt
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
RB LeipzigEin Frankfurt
19,2real 20
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
real 1811,9
Total estimat 31,1, interval 23–40, +17% față de ligă, real 38
Model de bază: 31,1 (folosit); Gbm v1: 30,1; Gbm v2: 29,8; Gbm s1 (șuturi): 30,4
7,6real 10
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
real 94,3
Total estimat 11,9, interval 7–17, +26% față de ligă, real 19
Model de bază: 11,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,6
6,7real 3
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 64,5
Total estimat 11,1, interval 7–16, +14% față de ligă, real 9
Model de bază: 11,1 (folosit); Gbm v1: 11,0; Gbm v2: 10,9
8,5real 16
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
real 1310,3
Total estimat 18,9, interval 13–25, −11% față de ligă, real 29
Model de bază: 19,8; Gbm v1: 18,9 (folosit); Gbm v2: 19,0
1,4real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 31,5
Total estimat 2,8, interval 1–5, −24% față de ligă, real 4
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 2,8 (folosit); Gbm v2: 3,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 31,1, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 86% | 1,16 | 14% | 7,11 |
| 29,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 30,5 peste | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 31,5 peste | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 32,5 peste | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 33,5 peste | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,9, interval 7–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 82% | 1,22 | 18% | 5,58 |
| 9,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,73 |
| 10,5 peste | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 11,5 peste | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 12,5 peste | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 13,5 peste | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
Cornere total estimat 11,1, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 sub | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 10,5 sub | 55% | 1,82 | 45% | 2,23 |
| 11,5 sub | 44% | 2,26 | 56% | 1,80 |
| 12,5 sub | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 13,5 sub | 25% | 4,05 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 18,9, interval 13–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 16,5 peste | 69% | 1,44 | 31% | 3,25 |
| 17,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 18,5 peste | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 19,5 peste | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 20,5 peste | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 22,5 peste | 21% | 4,67 | 79% | 1,27 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 93% | 1,07 | 7% | 15,38 |
| 1,5 peste | 77% | 1,30 | 23% | 4,32 |
| 2,5 peste | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 3,5 peste | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 4,5 sub | 16% | 6,07 | 84% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
RB Leipzig
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,9 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 7,0 / 4,6
- Cornere
- 6,2 / 4,9
- Faulturi
- 8,3 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 0,8
- Ofsaiduri
- – / –
Ein Frankfurt
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,3 / 16,9
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 6,6
- Cornere
- 5,4 / 5,6
- Faulturi
- 10,4 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –