0–2
Stuttgart
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
PaderbornStuttgart
16,2real 24
Șuturimedia ligii: 26,4 pe meci
real 1814,5
Total estimat 30,6, interval 23–39, +16% față de ligă, real 42
Model de bază: 30,6 (folosit); Gbm v1: 29,6; Gbm v2: 30,2; Gbm s1 (șuturi): 29,7
5,2real 6
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
real 85,6
Total estimat 10,8, interval 6–15, +14% față de ligă, real 14
Model de bază: 10,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,8
5,8real 7
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 55,4
Total estimat 11,3, interval 7–16, +16% față de ligă, real 12
Model de bază: 11,3 (folosit); Gbm v1: 10,6; Gbm v2: 10,2
11,7real 10
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
real 1110,2
Total estimat 22,0, interval 16–28, +4% față de ligă, real 21
Model de bază: 21,7; Gbm v1: 22,0 (folosit); Gbm v2: 21,5
2,0real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 01,7
Total estimat 3,6, interval 1–6, −3% față de ligă, real 1
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 30,6, interval 23–39
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 84% | 1,19 | 16% | 6,39 |
| 28,5 peste | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 29,5 peste | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 30,5 peste | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 31,5 peste | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 32,5 peste | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,8, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 73% | 1,36 | 27% | 3,77 |
| 9,5 peste | 63% | 1,60 | 37% | 2,68 |
| 10,5 peste | 51% | 1,97 | 49% | 2,04 |
| 11,5 peste | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 12,5 peste | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 11,3, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 peste | 67% | 1,50 | 33% | 3,02 |
| 10,5 peste | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 11,5 peste | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 12,5 sub | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 13,5 sub | 26% | 3,92 | 74% | 1,34 |
Faulturi total estimat 22,0, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 peste | 69% | 1,46 | 31% | 3,19 |
| 20,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 21,5 sub | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 22,5 sub | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 23,5 sub | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 sub | 87% | 1,15 | 13% | 7,59 |
| 2,5 sub | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 3,5 sub | 49% | 2,05 | 51% | 1,96 |
| 4,5 sub | 31% | 3,25 | 69% | 1,45 |
| 5,5 sub | 17% | 5,95 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Paderborn
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,1 / 16,1
- Șuturi pe poartă
- 3,0 / 6,3
- Cornere
- 4,8 / 5,6
- Faulturi
- 10,4 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Stuttgart
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,2 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 6,2
- Cornere
- 6,9 / 5,5
- Faulturi
- 9,4 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –