3–4
Leverkusen
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
MainzLeverkusen
16,9real 23
Șuturimedia ligii: 26,4 pe meci
real 1614,2
Total estimat 31,1, interval 23–40, +18% față de ligă, real 39
Model de bază: 31,1 (folosit); Gbm v1: 29,5; Gbm v2: 30,2; Gbm s1 (șuturi): 30,1
6,2real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
real 74,7
Total estimat 10,9, interval 7–16, +16% față de ligă, real 12
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,3
5,3real 4
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 35,4
Total estimat 10,7, interval 6–15, +10% față de ligă, real 7
Model de bază: 10,7 (folosit); Gbm v1: 10,4; Gbm v2: 10,5
10,9real 11
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
real 1010,2
Total estimat 21,1, interval 15–27, −0% față de ligă, real 21
Model de bază: 20,9; Gbm v1: 21,1 (folosit); Gbm v2: 21,7
2,0real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 12,1
Total estimat 4,1, interval 2–7, +8% față de ligă, real 4
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 31,1, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 86% | 1,16 | 14% | 7,22 |
| 29,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 30,5 peste | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 31,5 peste | 46% | 2,18 | 54% | 1,84 |
| 32,5 peste | 40% | 2,48 | 60% | 1,67 |
| 33,5 peste | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,9, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 75% | 1,33 | 25% | 4,02 |
| 9,5 peste | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 10,5 peste | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 11,5 peste | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 12,5 sub | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 72% | 1,39 | 28% | 3,58 |
| 9,5 sub | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 10,5 sub | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 11,5 sub | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 12,5 sub | 29% | 3,42 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 21,1, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 peste | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 20,5 peste | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 21,5 sub | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 22,5 sub | 38% | 2,65 | 62% | 1,60 |
| 23,5 sub | 30% | 3,32 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 76% | 1,31 | 24% | 4,19 |
| 3,5 peste | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 4,5 sub | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 5,5 sub | 23% | 4,29 | 77% | 1,30 |
| 6,5 sub | 13% | 7,96 | 87% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Mainz
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 11,9
- Șuturi pe poartă
- 6,1 / 4,3
- Cornere
- 5,7 / 4,6
- Faulturi
- 11,5 / 10,8
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,6
- Ofsaiduri
- – / –
Leverkusen
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,9 / 13,9
- Șuturi pe poartă
- 6,4 / 5,0
- Cornere
- 7,9 / 3,7
- Faulturi
- 9,1 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –