2–3
Hamburg
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
HoffenheimHamburg
18,4real 17
Șuturimedia ligii: 26,4 pe meci
real 1510,8
Total estimat 29,2, interval 21–37, +11% față de ligă, real 32
Model de bază: 29,2 (folosit); Gbm v1: 29,6; Gbm v2: 29,0; Gbm s1 (șuturi): 30,1
6,7real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
real 43,9
Total estimat 10,6, interval 6–15, +13% față de ligă, real 8
Model de bază: 10,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,1
7,4real 7
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 33,3
Total estimat 10,7, interval 6–15, +9% față de ligă, real 10
Model de bază: 10,7 (folosit); Gbm v1: 10,9; Gbm v2: 10,9
13,8real 11
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
real 169,7
Total estimat 23,5, interval 17–30, +11% față de ligă, real 27
Model de bază: 24,1; Gbm v1: 23,5 (folosit); Gbm v2: 22,9
2,0real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 01,6
Total estimat 3,6, interval 1–6, −4% față de ligă, real 1
Model de bază: 4,5; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 29,2, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 78% | 1,28 | 22% | 4,63 |
| 27,5 peste | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 28,5 peste | 53% | 1,89 | 47% | 2,13 |
| 29,5 peste | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 30,5 peste | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 31,5 peste | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 72% | 1,39 | 28% | 3,56 |
| 9,5 sub | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 10,5 sub | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 11,5 sub | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 12,5 sub | 28% | 3,56 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 71% | 1,40 | 29% | 3,49 |
| 9,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 10,5 sub | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 11,5 sub | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 12,5 sub | 29% | 3,49 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 23,5, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 peste | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 22,5 peste | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 23,5 peste | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 24,5 peste | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 25,5 peste | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 sub | 87% | 1,15 | 13% | 7,52 |
| 2,5 sub | 69% | 1,44 | 31% | 3,28 |
| 3,5 sub | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 4,5 sub | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
| 5,5 sub | 17% | 5,99 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Hoffenheim
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,5 / 12,9
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 4,8
- Cornere
- 6,5 / 4,3
- Faulturi
- 14,3 / 8,3
- Cartonașe galbene
- 2,7 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Hamburg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,2 / 16,9
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 6,9
- Cornere
- 3,3 / 6,5
- Faulturi
- 12,8 / 12,8
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 2,8
- Ofsaiduri
- – / –